Solo bodybuilding: fitness – l’importanza del fitness per il bodybuilder acquista viagra 50mg online polvere di steroidi: bodybuilding e steroidi.

ime i prezime Razred EN bodova škola grad mesto nagrada
1 Natalija Tošić 7 EN 39 OŠ Svetislav Golubović Mitraljeta
Batajnica
I mesto Putovanje u Beč
2 Filip Milanović 7 EN 38+8 OŠ Ivan Goran Kovačić Beograd II mesto Rečnik
3 Nikola Dragaš 7 EN 38+7 OŠ Petar Kocić Inđija III mesto Gramatika
4 Daria Varađanin 7 EN 38+7 OŠ Vuk Karadžić Kikinda III mesto Gramatika
5 Iva Andrejin 7 EN 37 OŠ Laza Kostić Beograd
6 Lončar Ivana 7 EN 37 OŠ Dositej Obradović Irig
7 Luka Burmazović 7 EN 37 OŠ Laza Kostić Beograd
8 Milica Jevremović 7 EN 37 OŠ Branko Radičević Negotin
9 Milica Marković 7 EN 37 OŠ  Car Konstantin Niš
10 Aleksa Bauk 7 EN 36 OŠ Sava Šumanović Zemun
11 Dorotea Premović 7 EN 36 OŠ “Lazar Savatić” Beograd
12 Filip Nikolić 7 EN 36 OŠ Laza Kostić Beograd
13 Lucija Marušin 7 EN 36 OŠ Jovan Jovanović Zmaj Subotica
14 Marić Lana 7 EN 36 OŠ Dositej Obradović Irig
15 Mina Janković 7 EN 36 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
16 Petar Adžić 7 EN 36 OŠ Vučić Veličković Međurečje Ivanjica
17 Reka Šige 7 EN 36 OŠ “Miroslav Antić” Palic
18 Valeria Vitez 7 EN 36 OS Ljudovit Štur Kisač
19 Žutić Tihana 7 EN 36 OŠ Dositej Obradović Irig
20 Andrej Ćulibrk 7 EN 35 OŠ  Đura Jakšić Kovin
21 Andrej Kovčić 7 EN 35 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
22 Andrija Vasiljević 7 EN 35 OŠ Radomir Lazić Azanja S.Palanka
23 Dejan Jovanović 7 EN 35 OŠ Šamu Mihalj Bačko Petrovo Selo
24 Ištvan Čikoš 7 EN 35 OŠ Dr. Tihomir Ostojić Ostojićevo
25 Iva Gajić 7 EN 35 OŠ Laza Kostić Beograd
26 Jovan M Popović 7 EN 35 Osnovna škola Veljko Dugošević
Beograd
27 Katarina Vetović 7 EN 35 OŠ  Car Konstantin Niš
28 Lara Savić 7 EN 35 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
29 Luka Dunat 7 EN 35 OŠ Dimitrije Todorović Kaplar
Knjazevac
30 Matija Lazić 7 EN 35 OŠ Servo Mihalj Padej
31 Milica Stojić 7 EN 35 OŠ Akademik Milenko Šušić Guča
32 Nikola Pantelić 7 EN 35 Osnovna škola Veljko Dugošević
Beograd
33 Petrović Blašković David 7 EN 35 OŠ Đuro Salaj Subotica
34 Stefan Štrbac 7 EN 35 OŠ Laza Kostić Beograd
35 Tara Pajić 7 EN 35 OS 17.oktobar Jagodina
36 Teodora Pantić 7 EN 35 OŠ Miša Živanović Srednjevo
37 Vladimir Agatonović 7 EN 35 OŠ ” Miodrag Čajetinac Čajka”
Trstenik
38 Vukašin Arsović 7 EN 35 OŠ Žarko Zrenjanin Maglić
39 Luka Marašević 7 EN 35 OŠ “Bratstvo” Novi Pazar
40 Andrej Stevović 7 EN 34 OŠ Jovan Ristić Borča
41 Andrijana Zobenica 7 EN 34 OŠ Jovan Popović Kikinda
42 Bogdan Lubura 7 EN 34 OŠ 17.oktobar Jagodina
43 David Konstantinović 7 EN 34 OŠ Ivan Goran Kovačić Beograd
44 Glišić Rastko 7 EN 34 OŠ “Sveti Sava”
Mladenovac
45 Ivanović Marta 7 EN 34 OŠ Bubanjski heroji Niš
46 Ksenija Krunić 7 EN 34 OŠ Nikola Tesla Novi Banovci
47 Lea Gajtanović 7 EN 34 OŠ Raška
48 Martina Obradović 7 EN 34 OS 17.oktobar Jagodina
49 Mateja Ćosić 7 EN 34 OŠ Ivan Gundulić Novi Sad
50 Mia Đurica 7 EN 34 OŠ Petar Petrović Njegoš Vrbas
51 Milan Paunović 7 EN 34 OŠ Hajduk Veljko Zaječar
52 Mirjana Kordulup 7 EN 34 OŠ Slobodan Bajić Paja Novi Karlovci
53 Natalija Mitrović 7 EN 34 OŠ Velimir Markićević Majdanpek
54 Nenad Spasojević 7 EN 34 Osnovna škola Veljko Dugošević
Beograd
55 Nikola Ristić 7 EN 34 Osnovna škola Veljko Dugošević
Beograd
56 Nikolina Stojanović 7 EN 34 OŠ Svetislav Golubović Mitraljeta
Batajnica
57 Panić Mateja 7 EN 34 OŠ Bubanjski heroji Niš
58 Uroš Raković 7 EN 34 OŠ Miloš Crnjanski Srpski Itebej
59 Uroš Stanišić 7 EN 34 OŠ Branko Ćopić Lukićevo
60 Vasa Krstić 7 EN 34 OŠ Dimitrije Todorović Kaplar
Knjazevac
61 Vukašin Bakić 7 EN 34 OŠ Laza Kostić Beograd
62 Vuksan Bakić 7 EN 34 OŠ Kralj Aleksandar Požarevac
63 Ana Perović 7 EN 33 OŠ Svetozar Miletić Vrbas
64 Anđela Medan 7 EN 33 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
65 Anja Čedić 7 EN 33 OŠ Miroslav Antić Beograd
66 Borivoje Đurović 7 EN 33 OŠ Miroslav Antić Beograd
67 Darjan Pešić 7 EN 33 OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik
68 Dunja Kiš 7 EN 33 OŠ Ivan Gundulić Novi Sad
69 Ema Paučinac 7 EN 33 OŠ Bratstvo-jedinstvo Duga Poljana
70 Erdeg Noemi 7 EN 33 OŠ Petefi Šandor Bečej
71 Jelena Novakov 7 EN 33 OŠ  Aksentije Maksimović  Dolovo
72 Jevtić Srba 7 EN 33 OŠ “Sveti Sava”
Mladenovac
73 Lola Kostadinović 7 EN 33 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
74 Luka Kovačić 7 EN 33 OS Branko Radicevic Golubac
75 Marjanović Danilo 7 EN 33 OŠ Bubanjski heroji Niš
76 Marko Guteša 7 EN 33 OŠ Dositej Obradović Zrenjanin
77 Mateja Milivojević 7 EN 33 OŠ Rada Miljković Jagodina
78 Mateja Stojanović 7 EN 33 OS Nikola Tesla Novi Banovci
79 Matija Mitić 7 EN 33 OŠ “Dobrila Stambolić” Svrljig
80 Milica Đorđević 7 EN 33 OŠ Hajduk Veljko Zaječar
81 NIkola Damljanović 7 EN 33 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
82 Nikola Savić 7 EN 33 OŠ Jovan Jovanović Zmaj Svilajnac
83 Nina Radojković 7 EN 33 OŠ “Dobrila Stambolić” Svrljig
84 Nina Varga 7 EN 33 OŠ Dositej Obradović Irig
85 Ognjen Vučković 7 EN 33 OŠ Sava Šumanović Zemun
86 Pavle Jokanović 7 EN 33 OŠ Branko Radičević Negotin
87 Petar Jovanović 7 EN 33 OŠ “Dobrila Stambolić” Svrljig
88 Reka Horvat 7 EN 33 OŠ”Miroslav Antić” Palic
89 Stefan Vukas 7 EN 33 OŠ “Dositej Obradović”
Sombor
90 Stevan Vlainić 7 EN 33 OŠ Sava Šumanović Zemun
91 Una Radovanović 7 EN 33 OŠ Laza Kostić Beograd
92 Valentina Vujičić 7 EN 33 Goracicic
Lucani
93 Višnja Ćirić 7 EN 33 Osnovna škola Veljko Dugošević
Beograd
94 Vojin Kordić 7 EN 33 OŠ Laza Kostić Beograd
95 Anastasija Kišmarton 7 EN 32 OŠ Dositej Obradović Zrenjanin
96 Anđela Ralević 7 EN 32 Osnovna škola Veljko Dugošević
Beograd
97 Andrej Dudaš 7 EN 32 OS Ljudovit Štur Kisač
98 Dario Kosanović 7 EN 32 OŠ “Dositej Obradović”
Sombor
99 Dorotea Ignjatovic 7 EN 32 Prva sportska gimnazija koledž
Beograd
100 Đurđina Milanović 7 EN 32 OŠ Rada Miljković Jagodina
101 Dušan Škrbić 7 EN 32 OŠ Ivan Gundulić Novi Sad
102 Irina Anđić 7 EN 32 OŠ Ivan Goran Kovačić Beograd
103 Janko Cvetković 7 EN 32 OŠ Vuk Karadžić Knjazevac
104 Maša Lekić 7 EN 32 OŠ”Miroslav Antić” Palic
105 Matija Tanević 7 EN 32 OŠ Jajinci  Beograd
106 Mihajlo Bugarski 7 EN 32 OŠ Dositej Obradović Zrenjanin
107 Mihajlo Đošić 7 EN 32 OŠ “Dobrila Stambolić”, Svrljig
108 Mila Janjić 7 EN 32 OŠ Dositej Obradović Zrenjanin
109 Milica Marjanović 7 EN 32 OŠ Svetislav Golubović Mitraljeta
Batajnica
110 Milica Novaković 7 EN 32 OŠ Branko Ćopić Lukićevo
111 Mina Tošić 7 EN 32 OŠ Jovan Jovanović Zmaj Svilajnac
112 Nevena Žižović 7 EN 32 OŠ Svetislav Golubović Mitraljeta
Batajnica
113 Nikola Đorđević 7 EN 32 OŠ  Car Konstantin Niš
114 Sara Višković 7 EN 32 OŠ Branko Ćopić Lukićevo
115 Sofija Pačanin 7 EN 32 OŠ Boško Palković Pinki
Stara Pazova
116 Tara Rudović 7 EN 32 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
117 Teodora Dimitrić 7 EN 32 Osnovna škola Veljko Dugošević
Beograd
118 Teodora Paunović 7 EN 32 OŠ Živomir Savković Mladenovac
119 Veljko Aćimović 7 EN 32 OŠ “23.oktobar”   Klenak
120 Vladimir Jovanović 7 EN 32 OŠ Vuk Karadžić Knić
121 Vladimir Pavlović 7 EN 32 OS Petar Kocić Inđija
122 Vukašin Čajetinac 7 EN 32 OŠ Laza Kostić Beograd
123 Vukašin Tegeltija 7 EN 32 OS Ivo Lola Ribar Veliko Gradiste
124 Anđela Lazić 7 EN 31 OŠ Branko Ćopić Lukićevo
125 Andrea Kosijer 7 EN 31 OŠ Ivan Gundulić Novi Sad
126 Andrej Lazić 7 EN 31 OS Jovan Kursula Varvarin
127 Andrija Stefanović 7 EN 31 OS Jovan Kursula Varvarin
128 Babić Iva 7 EN 31 OŠ Dositej Obradović Irig
129 Jovan Vitanović 7 EN 31 OŠ Jovan Ristić Borča
130 Helena Erič 7 EN 31 OŠ Dr. Tihomir Ostojić Ostojićevo
131 Jana Resanović 7 EN 31 OŠ Svetislav Golubović Mitraljeta
Batajnica
132 Jovana Grujić 7 EN 31 OŠ Sava Šumanović Zemun
133 Katarina Spasić 7 EN 31 OŠ Ivan Goran Kovačić Beograd
134 Lana Pejović 7 EN 31 OŠ Svetozar Miletić Vrbas
135 Marija Milenković 7 EN 31 OŠ  Đura Jakšić Kovin
136 Matejević Dimitrije 7 EN 31 OŠ Bubanjski heroji Niš
137 Mijat Glušac 7 EN 31 OŠ Svetozar Miletić Vrbas
138 Mila Mićović 7 EN 31 OŠ  Đura Jakšić Kovin
139 Milica Piuković 7 EN 31 OŠ Jovan Jovanović Zmaj Subotica
140 Milica Živanović 7 EN 31 OŠ Jajinci  Beograd
141 Mitar Marković 7 EN 31 OŠ Raška
142 Ognjen Živković 7 EN 31 OŠ Miša Živanović Srednjevo
143 Petrović Kosta 7 EN 31 OŠ Bubanjski heroji Niš
144 Simona Novakovic 7 EN 31 OŠ Miroslav Antić Beograd
145 Sofija Draga Stefanović 7 EN 31 OŠ Ivo Lola Ribar Veliko Gradište
146 Teodora Raketić 7 EN 31 OŠ Boško Palković Pinki
Stara Pazova
147 Tončić Mila 7 EN 31 OŠ Bubanjski heroji Niš
148 Andrej Njaha Di 7 EN 30 OŠ Bratstvo-jedinstvo Duga Poljana
149 Darko Pantović 7 EN 30 OŠ Vuk Karadžić Knić
150 Janković Bojana 7 EN 30 OŠ Branko Radičević Negotin
151 Jelena Gluhaković 7 EN 30 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
152 Tijana Velimir 7 EN 30 OŠ Jovan Ristić Borča
153 Katarina Petrović 7 EN 30 OŠ Boško Palković Pinki
Stara Pazova
154 Lav Raičević Dos Santos Alves 7 EN 30 Osnovna škola Veljko Dugošević
Beograd
155 Lena Borši 7 EN 30 OŠ Đura Jakšić Kikinda
156 Lena Dobrijević 7 EN 30 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
157 Luka Mitrović 7 EN 30 OŠ Branko Ćopić Lukićevo
158 Matej Muha 7 EN 30 OS Ljudovit Štur Kisač
159 Mihailo Stojanović 7 EN 30 OŠ “Dobrila Stambolić”, Svrljig
160 Milan Đorđević 7 EN 30 OŠ Sava Šumanović Zemun
161 Mima Kamber 7 EN 30 OŠ Svetislav Golubović Mitraljeta
Batajnica
162 Neda Grgić 7 EN 30 OŠ Miloš Crnjanski Međa
163 Noemi Tot 7 EN 30 OŠ”Miroslav Antić” Palic
164 Sofija Gvozdić 7 EN 30 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
165 Staša Tomić 7 EN 30 OŠ “Dobrila Stambolić”, Svrljig
166 Vanja Mlađenović 7 EN 30 OŠ Laza Kostić Beograd
167 Adna Bektašević 7 EN 29 OŠ Bratstvo-jedinstvo Duga Poljana
168 Aleksa Stojanović 7 EN 29 OS Jovan Kursula Varvarin
169 Ana Lipovan 7 EN 29 OŠ Vuk Karadžić Kikinda
170 Anđela Hinić 7 EN 29 OŠ Sava Šumanović Zemun
171 Anđela Milošević 7 EN 29 OŠ Jajinci  Beograd
172 Danilo Đolović 7 EN 29 OŠ Jajinci  Beograd
173 Darko Nikolić 7 EN 29 OŠ Sveti Sava Gložane Svilajnac
174 David Raosavljev 7 EN 29 OŠ Dositej Obradović Zrenjanin
175 Dina Šaćirović 7 EN 29 OŠ Bratstvo-jedinstvo Duga Poljana
176 Filip Babić 7 EN 29 OŠ Đura Jakšić Kikinda
177 Jana Vasić 7 EN 29 OŠ Kralj Aleksandar Požarevac
178 Magdalena Milutinović 7 EN 29 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
179 Marija Jovanović 7 EN 29 OŠ Rada Miljković Jagodina
180 Maša Popović 7 EN 29 OŠ Svetozar Miletić Vrbas
181 Mihajlo Grubor 7 EN 29 OŠ Car Konstantin Niš
182 Milica Gavrilović 7 EN 29 Osnovna škola Veljko Dugošević
Beograd
183 Milica Marković 7 EN 29 OS Nikola Tesla Novi Banovci
184 Milica Matović 7 EN 29 OŠ Svetozar Miletić Vrbas
185 Miona Sarvaš 7 EN 29 OŠ Miloš Crnjanski Srpski Itebej
186 Nevena Gajić 7 EN 29 OŠ Brana Jevtić Kusadak S.Palanka
187 Patricia Salai 7 EN 29 OŠ”Miroslav Antić” Palic
188 Slaven Vilovski 7 EN 29 OŠ Dr. Tihomir Ostojić Ostojićevo
189 Tamara Lakićević 7 EN 29 OŠ Sava Šumanović Zemun
190 Aleksandar Periškić 7 EN 28 OŠ 22.oktobar Bački Monoštor
191 Ana Galović 7 EN 28 OŠ Dositej Obradović Zrenjanin
192 Anastasija Bojović 7 EN 28 OŠ  Dule Karaklajić    Lazarevac
193 Anastasija Prodanović 7 EN 28 OŠ Sava Šumanović Zemun
194 Anđela Gošić 7 EN 28 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
195 David Jovanović 7 EN 28 OŠ Velimir Markićević Majdanpek
196 Emilija Anđelković 7 EN 28 OŠ “Dobrila Stambolić” Svrljig
197 Ilija Punčić 7 EN 28 OŠ Dimitrije Todorović Kaplar
Knjazevac
198 Kosta Vukadinović 7 EN 28 OŠ Miroslav Antić Beograd
199 Miloš Đođević 7 EN 28 ABC school Beograd
200 Mladen Aleksić 7 EN 28 OŠ “23.oktobar”   Klenak
201 Nevena Đorđević 7 EN 28 OŠ Miša Živanović Srednjevo
202 Nikola Jovanović 7 EN 28 OŠ “Dobrila Stambolić” Svrljig
203 Nikola Puača 7 EN 28 OŠ Sava Šumanović Zemun
204 Pavle Pejović 7 EN 28 OŠ  Car Konstantin Niš
205 Petar Božanić 7 EN 28 OŠ Jajinci  Beograd
206 Sara Grubor 7 EN 28 OŠ Car Konstantin Niš
207 Srđana Stanković 7 EN 28 OŠ Velimir Markićević Majdanpek
208 Strahinja Vujić 7 EN 28 OŠ Sveti Sava Vrčin Beograd
209 Aiša Hakić 7 EN 28 OŠ “Bratstvo” Novi Pazar
210 Aleksandar Janićijević 7 EN 27 OŠ  Car Konstantin Niš
211 Andrej Chržan 7 EN 27 OŠ Ljudovit Štur Kisač
212 Filip Damljanović 7 EN 27 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
213 Filip Janković 7 EN 27 OŠ Žarko Zrenjanin Maglic
214 Filip Nikolić 7 EN 27 OŠ Sveti Sava Gložane Svilajnac
215 Galina Popović 7 EN 27 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
216 Ilić Ognjen 7 EN 27 OŠ “Sveti Sava”
Mladenovac
217 Iva Brocić 7 EN 27 OŠ Akademik Milenko Šušić Guča
218 Katarina Obradović 7 EN 27 OŠ Brana Jevtić Kusadak S.Palanka
219 Lenka Bodiroga 7 EN 27 OŠ Jajinci  Beograd
220 Marko Roknić 7 EN 27 OŠ Vožd Karađorđe Kušiljevo Svilajnac
221 Mateja Pantić 7 EN 27 OŠ Rada Miljković Jagodina
222 Mihajlo Mandić 7 EN 27 OŠ Sveti Sava Žitište Zrenjanin
223 Milica Milosavljević 7 EN 27 OŠ Sava Šumanović Zemun
224 Nikola Balog 7 EN 27 OŠ 22.oktobar Bački Monoštor
225 Rac Aleksandra 7 EN 27 OŠ Petefi Šandor Bečej
226 Rac Aleksandra 7 EN 27 OŠ Petefi Šandor Bečej
227 Uroš Zarić 7 EN 27 OŠ Svetislav Golubović Mitraljeta
Batajnica
228 Vuk Crnomarković 7 EN 27 OS Nikola Tesla Novi Banovci
229 Anđela jovanović 7 EN 26 OŠ Branko Radičević Negotin
230 Anđelija Banković 7 EN 26 OŠ Brana Jevtić Kusadak S.Palanka
231 Henrietta Veman 7 EN 26 OŠ Jožef Atila Kupusina
232 Jovana Đurović 7 EN 26 Osnovna škola Veljko Dugošević
Beograd
233 Milana Drljača 7 EN 26 OŠ Sveti Sava Žitište Zrenjanin
234 Sofija Kalinić 7 EN 26 OŠ “23.oktobar”   Klenak
235 Vuk Rašić 7 EN 26 Osnovna škola Veljko Dugošević
Beograd
236  Jana Sarić 7 EN 25 OŠ “Gornja Varos” Beograd
237 Aleksa Jelić 7 EN 25 OŠ ” Lazar Savatić” Beograd
238 Aleksandar Đukanović 7 EN 25 OŠ Sava Šumanović Zemun
239 Anđela Aleksić 7 EN 25 OŠ Rada Miljković Jagodina
240 Anđela Antić 7 EN 25 OŠ Rada Miljković Jagodina
241 Anđela Milanović 7 EN 25 OŠ Dimitrije Todorović Kaplar
Knjazevac
242 Danilović Jelisaveta 7 EN 25 OŠ Rada Miljković Jagodina
243 Jana Stevanović 7 EN 25 OŠ Rada Miljković Jagodina
244 Jelena Novaković 7 EN 25 OŠ Sveti Sava Žitište Zrenjanin
245 Kadir Smajović 7 EN 25 OŠ Bratstvo-jedinstvo Duga Poljana
246 Neda Zečević 7 EN 25 OŠ Raška
247 Stefan Seferi 7 EN 25 OŠ Jajinci  Beograd
248 Veljko Gagrica 7 EN 25 OS Nikola Tesla Novi Banovci
249 Aleksandar Gačić 7 EN 24 OŠ Brana Jevtić Kusadak S.Palanka
250 Danijela Vujčić 7 EN 24 OŠ Rada Miljković Jagodina
251 David Forgić 7 EN 24 OŠ 22.oktobar Bački Monoštor
252 Emsud Ujkanović 7 EN 24 OŠ Bratstvo-jedinstvo Duga Poljana
253 Luka Tepšić 7 EN 24 OŠ “23.oktobar”   Klenak
254 Sara Bošković 7 EN 24 OŠ Branko Ćopić Lukićevo
255 Sandra Donđivić 7 EN 23 OŠ Boško Palković Pinki
Stara Pazova
256 Stanimirović Dunja 7 EN 23 OŠ “Sveti Sava”
Mladenovac
257 Viktor Milanović 7 EN 23 OŠ “Dobrila Stambolić”, Svrljig
258 Đorđe Ninković 7 EN 22 OŠ Sveti Sava Vrčin Beograd
259 Kiti Červenjak 7 EN 22 OŠ Šamu Mihalj Bačko Petrovo Selo
260 Lena Andrić 7 EN 22 OŠ Sava Šumanović Zemun
261 Marko Avelovski 7 EN 22 OŠ 22.oktobar Bački Monoštor
262 Nikola Milanović 7 EN 22 OŠ “Dobrila Stambolić”, Svrljig
263 Nina Zelić 7 EN 22 OŠ Sava Šumanović Zemun
264 Aleksa Milosavljević 7 EN 21 OŠ Hajduk Veljko Zaječar
265 Pavle Hinić 7 EN 21 OŠ Sava Šumanović Zemun
266 Stefan Milovanović 7 EN 21 OŠ Sveti Sava Žitište Zrenjanin
267 Strahinja Bunić 7 EN 21 OŠ Dimitrije Todorović Kaplar
Knjazevac
268 Una Mihajlović 7 EN 21 OS Jovan Kursula Varvarin
269 Ana Đurđić 7 EN 20 OS Nikola Tesla Novi Banovci
270 Đorđe Todorović 7 EN 20 OŠ “Dobrila Stambolić” Svrljig
271 Ilija Živković 7 EN 20 OŠ Sveti Sava Gložane Svilajnac
272 Ivan Manojlović 7 EN 20 OŠ Sava Šumanović Zemun
273 Luka Radosavljević 7 EN 20 OŠ “Dobrila Stambolić” Svrljig
274 Amina Hasanović 7 EN 20 OŠ “Bratstvo” Novi Pazar
275 Aleksandar Trajkovski 7 EN 19 OŠ Jovan Popović Kikinda
276 Anja Brajović 7 EN 19 OŠ Sava Šumanović Zemun
277 Anđela Trivanović 7 EN 18 OŠ Sava Šumanović Zemun
278 Maša Stojiljković 7 EN 18 OŠ  Aksentije Maksimović  Dolovo
279 Staša Janić 7 EN 17 OŠ Jajinci  Beograd
280 Ivana Glušica 7 EN 16 OŠ Sava Šumanović Zemun
281 Mihael Ibišić 7 EN 16 OŠ 22.oktobar Bački Monoštor
282 Nemanja Vujičić 7 EN 16 Srednja škola Svilajnac
283 Veljko Stojanović 7 EN 16 OŠ Miroslav Antić Beograd
284 Ivana Vukadin 7 EN 15 OŠ Sava Šumanović Zemun
285 Katarina Radenković 7 EN 12 OŠ “Dobrila Stambolić” Svrljig